خبرها و رویدادها

صدور گواهی انطباق فیش پرینتر تالی‌سان با نرم افزار هلو

صدور گواهی انطباق فیش پرینتر تالی‌سان با نرم افزار هلو

فیش پرینتر تالی‌سان سری CP-Q5

خانواده فیش پرینترهای تالی‌سان شامل سه مدل CP-QUN ، CP-Q5 و CP-Q5W می باشد. تفاوت این پرینترها در پورت هایی ارتباطی با PC ، صندوق فروشگاهی و ترازو می باشد. پرچم دار این سری از پرینترها ، فیش پرینتر CP-Q5 می باشد. این فیش پرینتر از تکتولوژی چاپ حرارتی مستقیم استفاده می‌نماید. مزیت این تکنولوژی عدم نیاز به کارتریج یا جوهر در فرایند چاپ می باشد، اما حتماً باید از رول های حرارتی استفاده شود. ویژگی رول های حرارتی این است که نسبت به گرما و حرارت حساس هستند. چاپ بر روی این نوع کاغذها بر اثر گرمای پرینت هد ( Thermal Printhead ) ایجاد می‌شود. با توجه به اینکه این پرینت هد گرمایی ، در تماس مستقیم با رول حرارتی است ، کیفیت ساخت آن بسیار مهم است. کلیه فیش پرینترهای تالی‌سان ، از پرینت هد گرمایی بسیار باکیفیت ، قدرتمند و دقیقی برخوردار هستند بگونه ای که کاربر هر دستگاه می تواند ، حداقل 150 کیلیومتر و بصورت میانگین 200 کیلومتر چاپ بگیرد که در نوع خود کم نظیر و حتی بی نظیر است! از این فیش‌پرینتر می‌توانید جهت صدور فیش ، رسید و قبض در فروشگاه‌ها، رستوران‌ها، داروخانه‌ها، بیمارستان‌ها، بانک‌ها و … استفاده کرد.

فیش‌پرینتر تالی‌سان CP-Q5 دارای کاتر فلزی خودکار با طول عمر استاندارد 1.5 میلیون برش و حتی بیشتر است که آن را تبدیل به یکی از پرینترهای فروشگاهی محبوب کرده است. یکی از معیارهای سنجش کیفیت یک فیش پرینتر ، طول عمر کاتر آن است. در مقابل کاتر فلزی، کاتر پلاستیکی است که از کیفیت برش و طول عمر بسیار کمتری برخوردار است.

سرعت چاپ آن به‌صورت استاندارد 300 میلیمتر در ثانیه و دقت چاپ آن مانند سایر فیش پرینترهای حرارتی 203dpi است.

اعضای خانواده فیش پرینتر تالی‌سان سری CP-Q5

کلیه ی فیش پرینترهای این خانواده از قابلیت برقراری ارتباط با انواع صندوق های فروشگاهی ، کشوهای پول را دارند.

  • CP-QUN: این فیش پرینتر دارای پورت های USB و LAN جهت اتصال به PC و صندوق فروشگاهی می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید برگه مربوط به فیش پرینتر تالی‌سان CP-QUN را مشاهده نمایید.
  • CP-Q5: این مدل فول پورت است بگونه ای که علاوه بر پورت های USB و LAN ، دارای پورت سریال ( RS-232 ) جهت اتصال به PC و یا ترازو می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید برگه مربوط به فیش پرینتر تالی‌سان CP-Q5 را مشاهده نمایید.
  • CP-Q5W: مدل آخر و سردسته این خانواده می باشد که علاوه بر کلیه پورت ها ، دارای پورت Wireless (بی سیم ) می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توایند برگه مربوط به فیش پرینتر تالی‌سان CP-Q5W را مشاهده نمایید.

نرم افزار هلو ( Hooloo APEX )

گروه نرم افزاری هلو ، یکی از شرکت های پیشرو در زمینه تولید ، فروش و ارائه خدمات پس از فروش انواع نرم افزارهای فروشگاهی در طیف گسترده ای از اصناف است. این شرکت از سال 1377 شروع به فعالیت نموده و یکی از قدیمی ترین شرکت های نرم افزاری در حوزه فروش نرم افزارهای فروشگاهی می باشد. شرکت واریان با همکاری گروه نرم افزاری هلو ، نسبت به تست و ارزیابی فیش پرینتر تالی‌سان CP-Q5 در محیط نرم افزاری هلو نموده و پس از بررسی های کارشناسانه تیم های فنی ، این فیش پرینتر موفق به اخذ گواهی انطباق با نرم افزار هلو APEX و کیفیت درجه یک گردید.