خبرها و رویدادها

لیبل پرینتر تالی‌داسکام در قدیمی‌ترین شرکت هواپیمایی کشور، ایران‌ایر

لیبل پرینتر تالی‌داسکام در قدیمی‌ترین شرکت هواپیمایی کشور، ایران‌ایر

ایران ایر (هما)

ایران ایر شرکت هواپیمایی حامل پرچم ایران با نام رسمی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران است که در ایران از ابتدای تأسیس با نام هُما (هواپیمایی ملی ایران) شناخته می‌شود. ایران‌ایر قدیمی‌ترین شرکت‌ هواپیمایی فعال در خاورمیانه است وهم‌اکنون به بیش از ۴۰ مقصد داخلی و بین‌المللی پرواز انجام می‌دهد. دفتر مرکزی ایران‌ایر در فرودگاه مهرآبادتهران قرار دارد و پایگاه اصلی پروازی این شرکت که بیشتر پروازهای ایران‌ایر از مبدأ یا به مقصد آن انجام می‌شود بر اساس آمار، ایران ایر سالیانه بیش از 7 میلیون مسافر را جابه‌جا می‌کند.

چاپ لیبل مبداً و مقصد در انبارهای ایران ایر کارگو ( Iran Air Cargo )

با توجه به استانداردهای حمل و نقل هوایی در داخل و خارج از کشور و حجم بسیار زیاد و گسترده ی بسته های ارسالی توسط ایران ایر کارگو ، لزوم به تهیه یک لیبل پرینتر پرسرعت و قدرتمند که با جاگیری کم ، کاربری آسانی نیز داشته باشد ، بسیار محسوس بود. در این جا بود که لیبل پرینتر تالی داسکام مدل DL210 توسط تیم کارشناسی فناوری اطلاعات شرکت ایران ایر ، مورد بررسی دقیق قرار گرفته و نهایتاً لیبل پرینتر تالی داسکام DL210 ، از لحاظ سرعت ، ساختار ، کیفیت و دقت مورد تایید قرار گرفت و وظیفه چاپ لیبل در انبارهای ایران ایر ، بر عهده ی این لیبل پرینتر قرار داده شد.

یک لیبل پرینتر همه کاره صدر صنعت هوایی

تیم فناوری اطلاعات شرکت ایران ایر ، علاوه بر موضوع چاپ لیبل بسته های پستی با استانداردهای بین المللی ، امکان چاپ تگ بار و کارت پرواز را با این لیبل پرینتر مورد ارزیابی قرار دادند. در پایان مشخص گردید لیبل پرینتر تالی داسکام DL210 توانایی چاپ تگ بار و کارت پرواز را داشته و عملاً این چاپگر ، یک لیبل پرینتر همه کاره در صنعت هوانوردی می باشد. وزن 3 کیلویی دستگاه ، قابلیت چاپ حرارتی مستقیم و غیرمستقیم ، قابلیت تغییر ماهیت عملکرد سنسور لیبل ، قابلیت جابجایی سنسور لیبل و سرعت 152.7 میلیمتر در ثانیه آن ، تمام آن چیزی است که از یک لیبل پرینتر همه کار انتظار میرود و همه ی آن ها یکجا در پرینتر DL210 وجود دارد.

نصب و کاربری آسان:

این پرینتر بگونه طراحی شده است که هر فرد و کاربری بتواند بسادگی از آن بهره برداری نموده ، آن را نصب و راه اندازی نمایید. همچنین مرکز خدمات شرکت واریان ، همواره جهت پاسخگویی و راهنمایی آماده می باشد.

پرینتر لیبل Tally Dascom DL210 در یک نگاه:

  • سرعت چاپ 152.7 میلیمتر در ثانیه
  • طول ریبون 300 متری ( وکس ، وکس/رزین ، رزین و سوپر رزین )
  • 8 مگابایت حافظه داخلی در کنار 8 مگابایت حافظه جانبی
  • قابلیت برقراری ارتباط با انواع نرم افزارها
  • ایده آل برای تمام نیازهای فرودگاهی و حمل و نقل

شرکت واریان ، بیش از 40 سال به عنوان نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش کمپانی تالی داسکام آلمان در ایران فعالیت نموده است. کلیه لیبل پرینترهای تالی داسکام با 18 ماه گارانتی واریان ، به همراه 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می گردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به برگه مشاوره و خرید لیبل پرینتر ، مراجعه نمایید.