آموزش آماده سازی و نصب رول لیبل در لیبل پرینتر تالی داسکام مدل DL820

یکی از مراحلی که در نصب اولیه پرینتر، توسط کاربر آن صورت می گیرد ، آماده سازی رول لیبل حهت قراردادن آن درون لیبل پرینتر است. پرینترهای لیبل زن تالی داسکام طیف گسترده ای از انواع لیبل ها را در سایزها و ویژگی های متنوع پشتیبانی می نماید.

آموزش کالیبراسیون لیبل پرینتر تالی داسکام مدل DL820

کالیبراسیون لیبل ، به عملی گفته می شود که جهت مقداردهی و تنظیم سنسور لیبل صورت می گیرد. در این ویدئوی آموزشی نحوه کالیبراسیون سریع در لیبل پرینتر تالی داسکام مدل DL820 آموزش داده است. معمولاً وقتی برای اولین بار یک لیبل پرینتر را راه اندازی می کنید ، الزاماً باید بعد از نصب رول لیبل و ریبون ( در صورت نیاز ) ، یک بار سنسور را با لیبل های خود کالیبر کنید.

آموزش تنظیمات آدرس IP در فیش پرینترهای سری CP-Q از طریق شبکه

سری فیش پرینترهای CP-Q شامل CP-QUN ، CP-Q5 و CP-Q5W دارای پورت شبکه جهت دریافت اطلاعات از طریق LAN می باشد.

آموزش راه اندازی وایرلس در فیش پرینتر تالی سان CP-Q5W

فیش پرینتر تالی سان مدل CP-Q5W با دارای چیپ ست وایرلس است و امکان اتصال به روتر وایرلس را دارد. این پرینتر می تواند بدون کابل USB یا شبکه و از طریق شبکه بی سیم به سیستم کاربر ( PC یا موبایل ) وصل شود و دستور چاپ را دریافت نماید.

آموزش نصب رول لیبل در لیبل پرینتر تالی داسکام مدل DL210 و DL310

در این مقاله ، نحوه ی آماده سازی و نصب رول لیبل در پرینترهای لیبل زن تالی داسکام مدل های DL210 و DL310 آموزش داده شده است. توجه داشته باشید که در این دستورالعمل ، کاتر دستگاه ، تیغه فلزی فرض شده است. لیبل پرینترهایی که کاتر آن خودکار است هم مشابه این دستورالعمل می توانند اقدام به نصب رول لیبل نمایند.

نحوه کالیبراسیون دستی در لیبل پرینتر تالی داسکام مدل DL210 و DL310

در این مقاله ، نحوه کالیبراسیون لیبل پرینترهای تالی داسکام مدل DL-210 و همچنین تالی داسکام مدل DL-310 آموزش داده شده است.

راهنمای نصب لیبل و ریبون در لیبل پرینتر تالی سان مدل DP443

در این ویدئو ، نحوه آماده سازی ریبون و لیبل و همچنین نصب آن ها درون پرینتر لیبل زن و بارکد تالی سان مدل DP443 2B آموزش داده شده و راهنمایی شده است.

آموزش نحوه ارسال دستور تست پرینت به پرینتر Tally T5040

در این بخش نحوه صحیح ارسال دستور تست پرینت به پرینتر تالی 5040 و همچنین مزایا و علت آن توضیح داده شده است.


آموزش اپراتوری و کاربری

آموزش کاربری و اپراتوری دستگاه ها در رابطه با پرینتر سوزنی ، لیبل پرینتر و پرینتر برچسب و پرینتر بارکد ، پلاتر لیزری ، اسکنر نقشه و اسکنر طولی ، پرینتر قابل حمل و پرینتر کمری ، پرینتر خطی تالی و فیش پرینتر ، دستگاه های پرفراژ چک و پرفراژ نسخه