خبرها و رویدادها

کانتکس اسکنر نقشه جدید خود را با نام HD Ultra X معرفی کرد

کانتکس  اسکنر نقشه جدید خود را با نام HD Ultra X معرفی کرد

اسکنر نقشه جدید کانتکس با عنوان Contex HD Ultra X در دو سایز طولی 36 و 42 اینچ عرضه شده است. این اسکنر طولی ، تحول عظیمی را در صنعت اسکنر های نقشه ایجاد کرد. سرعت فوق العاده بالا در کنار دوربین های CCD ، این امکان را به کاربر میدهد هر تعداد نقشه ای را در حداقل زمان ممکن و با بیشتر و بهترین دقت اسکن کند.

افزایش بهره وری:
هدف اصلی سری جدید اسکنرهای نقشه کانتکس ، افزایش بهره وری شما از اسکنر است. اسکنر نقشه HD Ultra X ، هیچ زمانی را به عنوان warm up ندارد! ، فوق العاده سریع است. سایز نقشه شما را به محض اینکه نقشه وارد اسکنر شد ، میفهمد و ارسال اطلاعات را فوق العاده سریع به کامپیوتر و مانتیور شما انجام میدهد، در واقع سرعت اسکن و ارسال دیتا آنقدر بالا است که شما بصورت realtime اسکن نقشه خود را می بینید.

کیفیت اسکن:
با تکنولوژی اسکن CCD یا دوربینی ، اسکنر نقشه HD Ultra X تمامی رنگ ها را همانگونه درک و اسکن می کند که دقیقاً روی نقشه شما است. شما اسکنی فوق العاده شفاف ، دقیق و بدون کوچک ترین تفاوت در رنگ ها خواهید داشت. در کنار آن ، اگر از نرم افزار Nextimage 5 کانتکس استفاده کنید ، می توانید بصورت خودکار و با استفاده از هوش مصنوعی نرم افزار ، اسکن خود را بهینه کرده و چنانچه بک گراندی نیز در نقشه اصلی شما بوده ، آن را به راحتی حذف نمایید.

انعطاف پذیری:
این اسکنر نقشه جدید ، کاربری را نیز فوق العاده آسان نموده است. نقشه را هر کجای اسکنر که میخواهید وارد کنید. ضخامت اسکنر تا 12 میلیمتر قابل تنظیم است تا بتوانید بوم نقشه ، نقشه های بلوپرینت ، عکس ، پوستر و بنر را نیز به راحتی اسکن کنید. تمام آن چه که شما میخواهید ، در یک اسکنر !

جریان کاری:
این اسکنر با سه راه حل ( Solution ) ارائه می گردد:

  • اسکنر نقشه به صورت stand alone به همراه پایه
  • All in One شامل اسکنر نقشه به همراه پایه ، نرم افزار Nextimage و قابلیت استفاده در تبلت و گوشی موبایل
  • ScanStation Pro شامل اسکنر نقشه به همراه پایه ، یک مانیتور لمسی 17 اینچی ، پایه کیبورد ، ماوس و کیس کامپیوتر و نرم افزار NextImage

جهت کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید.