خبرها و رویدادها

کانن دستگاه چاپ دیجیتال جدید خود با نام سری varioPRINT 140 را معرفی کرد

Blog Single

در پی موفقیت های پی در پی کانن در بازار پرینت تک رنگ ، کانن امریکا ، پیشرو در راه حل های چاپ دیجیتال ، نسل سوم دستگاه چاپ دیجیتال varioPRINT DP LINE را با عنوان varioPRINT 140 Series معرفی کرد. این سری در سه سرعت 115 برگ در دقیقه ، 130 برگ در دقیقه و 140 برگ در دقیقه عرضه شده است. سری جدید همانند سری ها قبلی کیفیت بینظیر چاپ دیجیتال در کنار خدمات دیگر خود به موسسات چاپ و چاپخانه هایی که حجم کاری بسیار بالا را کنار کیفیت و طیف گسترده نیازهای مشتری ، می خواهند ارائه می دهد.

این دستگاه با قدرت چاپ حداقل 800.000 برگ در ماه ، سادگی ، مقرون به صرفگی ، راحتی و اطمینان را به شما می دهد تا بتوانید به تمام نیازهای مشتریان خود بسرعت پاسخ دهید. از کیفیت بینظیر آن ، علاوه بر کپی ، پرینت و اسکن عادی ، می توانید چاپ های فوق العاده با کیفیت برای کتاب های پزشکی ( که نیازمند وضوح کافی و دقیق هستند ) ، حقوقی ، دانشگاه ها  ، آموزش و پرورش و .... استفاده نمایید.

آقای تویوتسوگو کووامورا قائم مقام مدیر اجرای ارشد کانن امریکا می گوید: " تقریباً روزانه ما با کلی اسناد چاپ شده ی تک رنگ رو به رو هستید ، از متریال های دانشگاهی و پژوهشی تا کتب پزشکی ، کتب حقوقی و راهنماها. کلاً ، چاپ های سیاه و سفید همچنان به عنوان یکی از بزرگ ترین نیازهای روزمره ی بشر در تمام مراحل زندگی بحساب می آیند. دستگاه varioPRINT 140 توجه خاص شرکت کانن رو به این قسمت مهم از نیازهای چاپ پررنگ می کند. یک جانشین ارزشمند و قدرتمند ، بر اساس تکنولوژی های مدرن اسه (Oce) ، برای دستگاه های قدیمی کانن مانند IR7105 و IR7095 ، که علاوه بر کیفیت چاپ فوق العاده بهتر ، کمترین اثر را بر محیط اطراف خود و محیط زیست می گذارد و چاپ آن بسیار مقرون به صرفه تر می باشد. "

نسل سوم دستگاه کانن varioPRINT 140 مانند نسل های قبلی خود ، تنها دستگاه های چاپ دیجیتالی هستند که به هیچ عنوان حین چاپ از خود گاز مخرب و سرطان زای اوزون تولید نمی کنند و به دلیل دمای بسیار کم مورد نیاز برای فیوزینگ ( 90-100 درجه سانتیگراد ) ، مصرف انرژی بسیار کمتری دارد.

دستگاه سری varioPRINT 140 ظرفیت تولید و چاپ حداکثر 2.2 میلیون برگ در ماه را دارد و ازکنترلر ویندوز 10 به همراه نرم افزار Océ PRISMAsync برخوردار است. ابزار هایی مانند:

  • PRISMAsync Job Scheduler
  • PRISMAsync Remote Manager
  • PRISMAsync Remote Control app for Smart Devices

این ابزارها را می توانید بر روی گوشی هوشمند ، یا تبلت خود دانلود کرده و از لحظه لحظه وضعیت چاپ دستگاه خود باخبر باشید. برنامه چاپ تعیین کرده و برای ساعت های بعدی دستگاه هم کار ارسال نمایید.

ویژگی های بهینه تر شده ی کپی . اسکن به کاربران این امکان را می دهند که به راحتی و با روشی مقرون به صرفه ، اسناد و برگه های خود را بصورت یک فایل کتاب اسکن کرده ، برای آن شماره صفحه بگذارند ، سایز آن را کوچک تر و بزرگ تر کنند و نهایتاً آن را درون فلش مموری ، ایمیل ، حافظه DocBox دستگاه قرار دهند و یا حتی از آن فایل ایجاد شده کپی بگیرند !

 

دستگاه varioPRINT 140 به وسیله تکنولوژی Océ Screen Point تعبیه شده درون آن ، چاپی بسیار مشابه افست ، با کیفیت فوق العاده بالا و خطوط تیز و شادآب ، در کنار طیف گسترده ای از GrayScale را ارائه می دهد که تصاویری بسیار واضح و زیبا در قالب یک چاپ سیاه و سفید حاصل آن می باشد.

تبدیل بی نقص طیف گسترده ی رنگ ها به طیف رنگی خاکستری یا GrayScale ، این امکان را می دهد که هر عکس رنگی ای را با خیالی آسوده از کیفیت چاپ ، به عکسی سیاه و سفید تبدیل نمایید.

دستگاه Canon varioPRINT 140 Series از طریق نمایندگی های انحصاری و یا مجاز کانن در سراسر دنیا به مصرف کنندگان ارائه می شود و شرکت واریان ایران مفتخر است که می تواند به عنوان نماینده انحصاری دستگاه های چاپ دیجیتال Canon در ایران ، این دستگاه را به دست هموطنان عزیزمان برساند تا آن ها نیز مانند مردم سراسر دنیا از آن بهره مند شوند.

 

به اشتراک بگذارید: